F1 Takvimi
Tur 6 · 2026

Monako Grand Prix'si

Monte Carlo · Monaco

5 Haz Cum – 7 Haz Paz

Tamamlandı

Program

Saatler seçili saat diliminde gösterilir.

Sonuçlar

Antrenman 1 5 Haz Cum 14:30

SıraSürücüEn iyi turFarkTur
1LEC Charles LECLERCFerrari1:13.97831
2HAM Lewis HAMILTONFerrari1:14.204+0.22628
3VER Max VERSTAPPENRed Bull Racing1:14.491+0.51326
4ANT Kimi ANTONELLIMercedes1:14.537+0.55931
5RUS George RUSSELLMercedes1:14.983+1.00529
6NOR Lando NORRISMcLaren1:15.291+1.31327
7HUL Nico HULKENBERGAudi1:15.343+1.36527
8PIA Oscar PIASTRIMcLaren1:15.565+1.58729
9BOR Gabriel BORTOLETOAudi1:15.750+1.77231
10GAS Pierre GASLYAlpine1:15.828+1.85032
11ALB Alexander ALBONWilliams1:15.989+2.01133
12SAI Carlos SAINZWilliams1:16.041+2.06331
13HAD Isack HADJARRed Bull Racing1:16.148+2.17014
14PER Sergio PEREZCadillac1:16.170+2.19228
15COL Franco COLAPINTOAlpine1:16.189+2.21132
16BEA Oliver BEARMANHaas F1 Team1:16.292+2.31431
17OCO Esteban OCONHaas F1 Team1:16.333+2.35531
18LIN Arvid LINDBLADRacing Bulls1:16.389+2.41134
19LAW Liam LAWSONRacing Bulls1:16.431+2.45331
20ALO Fernando ALONSOAston Martin1:16.678+2.70021
21BOT Valtteri BOTTASCadillac1:17.460+3.48227
22STR Lance STROLLAston Martin1:17.556+3.57816

Yarış kontrol notları

  • Sanal güvenlik aracıVSC DEPLOYED
  • Sanal güvenlik aracıVSC ENDING
  • Kırmızı bayrakRED FLAG
  • Kırmızı bayrakRED FLAG

Hava durumu

  • Hava23.1–24.8 °C
  • Pist28.6–40.2 °C
  • Nem%62
  • Rüzgâr0.8 m/s
  • YağışVar

Antrenman 2 5 Haz Cum 18:00

SıraSürücüEn iyi turFarkTur
1HAM Lewis HAMILTONFerrari1:13.02636
2LEC Charles LECLERCFerrari1:13.137+0.11136
3VER Max VERSTAPPENRed Bull Racing1:13.194+0.16835
4RUS George RUSSELLMercedes1:13.405+0.37935
5ANT Kimi ANTONELLIMercedes1:13.529+0.50335
6HAD Isack HADJARRed Bull Racing1:14.087+1.06124
7PIA Oscar PIASTRIMcLaren1:14.088+1.06231
8HUL Nico HULKENBERGAudi1:14.094+1.06834
9BOR Gabriel BORTOLETOAudi1:14.359+1.33335
10BEA Oliver BEARMANHaas F1 Team1:14.456+1.43037
11GAS Pierre GASLYAlpine1:14.497+1.47137
12SAI Carlos SAINZWilliams1:14.512+1.48634
13ALB Alexander ALBONWilliams1:14.600+1.57439
14LIN Arvid LINDBLADRacing Bulls1:14.748+1.72237
15COL Franco COLAPINTOAlpine1:14.758+1.73231
16LAW Liam LAWSONRacing Bulls1:14.785+1.75936
17OCO Esteban OCONHaas F1 Team1:14.845+1.81935
18PER Sergio PEREZCadillac1:15.116+2.09031
19NOR Lando NORRISMcLaren1:15.274+2.2488
20ALO Fernando ALONSOAston Martin1:15.294+2.26830
21BOT Valtteri BOTTASCadillac1:15.759+2.73328
22STR Lance STROLLAston Martin1:16.174+3.14827

Yarış kontrol notları

  • Sanal güvenlik aracıVSC DEPLOYED
  • Sanal güvenlik aracıVSC ENDING
  • Kırmızı bayrakRED FLAG

Hava durumu

  • Hava22.3–24 °C
  • Pist28.1–32.1 °C
  • Nem%62
  • Rüzgâr1 m/s
  • YağışVar

Antrenman 3 6 Haz Cmt 13:30

SıraSürücüEn iyi turFarkTur
1ANT Kimi ANTONELLIMercedes1:12.72022
2LEC Charles LECLERCFerrari1:13.047+0.32732
3HAM Lewis HAMILTONFerrari1:13.051+0.33130
4RUS George RUSSELLMercedes1:13.483+0.76323
5VER Max VERSTAPPENRed Bull Racing1:13.662+0.94223
6PIA Oscar PIASTRIMcLaren1:13.698+0.97820
7BOR Gabriel BORTOLETOAudi1:13.820+1.10027
8HAD Isack HADJARRed Bull Racing1:13.877+1.15725
9NOR Lando NORRISMcLaren1:14.006+1.28624
10HUL Nico HULKENBERGAudi1:14.050+1.33022
11OCO Esteban OCONHaas F1 Team1:14.278+1.55824
12SAI Carlos SAINZWilliams1:14.336+1.61626
13GAS Pierre GASLYAlpine1:14.480+1.76022
14BEA Oliver BEARMANHaas F1 Team1:14.487+1.76718
15LAW Liam LAWSONRacing Bulls1:14.587+1.86727
16ALB Alexander ALBONWilliams1:14.801+2.08124
17LIN Arvid LINDBLADRacing Bulls1:14.918+2.19824
18PER Sergio PEREZCadillac1:14.945+2.22519
19COL Franco COLAPINTOAlpine1:15.179+2.45921
20BOT Valtteri BOTTASCadillac1:15.451+2.73117
21ALO Fernando ALONSOAston Martin1:15.567+2.84726
22STR Lance STROLLAston Martin1:15.921+3.20122

Yarış kontrol notları

  • Kırmızı bayrakRED FLAG

Hava durumu

  • Hava22.6–23.5 °C
  • Pist28–32.6 °C
  • Nem%56
  • Rüzgâr1.2 m/s
  • YağışVar

Sıralama 6 Haz Cmt 17:00

SıraSürücüQ1Q2Q3Tur
1ANT Kimi ANTONELLIMercedes1:13.5991:12.7041:12.05128
2VER Max VERSTAPPENRed Bull Racing1:13.4901:12.4991:12.09426
3HAM Lewis HAMILTONFerrari1:13.7771:12.9341:12.27928
4LEC Charles LECLERCFerrari1:13.2931:12.7741:12.35129
5HAD Isack HADJARRed Bull Racing1:14.4081:12.7221:12.43425
6RUS George RUSSELLMercedes1:14.2141:13.2381:12.44528
7PIA Oscar PIASTRIMcLaren1:14.1591:12.9831:12.62429
8NOR Lando NORRISMcLaren1:13.6301:12.9191:12.76528
9GAS Pierre GASLYAlpine1:14.4691:13.7621:13.22632
10LAW Liam LAWSONRacing Bulls1:14.4981:13.4711:13.41229
11ALB Alexander ALBONWilliams1:14.3211:13.78724
12SAI Carlos SAINZWilliams1:14.3481:13.81523
13HUL Nico HULKENBERGAudi1:13.9231:13.90221
14COL Franco COLAPINTOAlpine1:14.5731:13.99524
15LIN Arvid LINDBLADRacing Bulls1:14.6851:14.24823
16BOR Gabriel BORTOLETOAudi1:14.68310
17OCO Esteban OCONHaas F1 Team1:14.72214
18PER Sergio PEREZCadillac1:14.74712
19BEA Oliver BEARMANHaas F1 Team1:14.81414
20BOT Valtteri BOTTASCadillac1:15.28313
21ALO Fernando ALONSOAston Martin1:15.34913
22STR Lance STROLLAston Martin1:16.06111

Yarış kontrol notları

  • Kırmızı bayrakRED FLAG

Hava durumu

  • Hava23–24.5 °C
  • Pist32.3–47.4 °C
  • Nem%55
  • Rüzgâr0.9 m/s
  • YağışYok

Yarış 7 Haz Paz 16:00

⏱ En hızlı tur ANT Kimi ANTONELLI · 1:13.481 · 76. tur

SıraSürücüTurSüre / FarkPuan
1ANT Kimi ANTONELLIMercedes782:23:31.243 ⏱25
2HAM Lewis HAMILTONFerrari78+6.27118
3HAD Isack HADJARRed Bull Racing78+23.39415
4PIA Oscar PIASTRIMcLaren78+24.26112
5LAW Liam LAWSONRacing Bulls78+26.55310
6LIN Arvid LINDBLADRacing Bulls78+29.0108
7GAS Pierre GASLYAlpine78+30.3696
8ALB Alexander ALBONWilliams78+33.4134
9OCO Esteban OCONHaas F1 Team78+37.1402
10ALO Fernando ALONSOAston Martin78+41.8991
11BOR Gabriel BORTOLETOAudi78+42.748
12RUS George RUSSELLMercedes78+43.353
13HUL Nico HULKENBERGAudi78+44.102
14COL Franco COLAPINTOAlpine78+48.964
15PER Sergio PEREZCadillac78+49.153
DNFSAI Carlos SAINZWilliams70Bitiremedi
DNFLEC Charles LECLERCFerrari64Bitiremedi
DNFSTR Lance STROLLAston Martin56Bitiremedi
DNFNOR Lando NORRISMcLaren43Bitiremedi
DNFBEA Oliver BEARMANHaas F1 Team27Bitiremedi
DNFBOT Valtteri BOTTASCadillac15Bitiremedi
DNFVER Max VERSTAPPENRed Bull Racing0Bitiremedi

Start grid

Sıralama sonucuna göre
  1. 1ANT1:12.051
  2. 2VER1:12.094
  3. 3HAM1:12.279
  4. 4LEC1:12.351
  5. 5HAD1:12.434
  6. 6RUS1:12.445
  7. 7PIA1:12.624
  8. 8NOR1:12.765
  9. 9GAS1:13.226
  10. 10LAW1:13.412
  11. 11ALB1:13.787
  12. 12SAI1:13.815
  13. 13HUL1:13.902
  14. 14COL1:13.995
  15. 15LIN1:14.248
  16. 16BOR
  17. 17OCO1:14.722
  18. 18PER1:14.747
  19. 19BEA1:14.814
  20. 20BOT1:15.283
  21. 21ALO1:15.349
  22. 22STR1:16.061

Lastik stratejisi

  • S Yumuşak
  • M Orta
  • H Sert
  • ANTMHS
  • HAMMHS
  • HADMHHS
  • PIAMHSS
  • LAWMSSS
  • LINMMS
  • GASMHHS
  • ALBMSSS
  • OCOMHHS
  • ALOSSS
  • BORHMSS
  • RUSMHSS
  • HULMHHS
  • COLMHHS
  • PERMSS
  • SAIMSS
  • LECMH
  • STRS
  • NORM
  • BEAH
  • BOTM
  • VER

178

Pit stoplar

86 pit stop
TurSürücüDuruş (s)Pit yolu (s)
1BOR–25.9
1BOT–26.7
1BEA–32.1
3ALO–24.9
4PER–27.1
4STR–24.8
9PER–19.7
9OCO–25.4
12HUL–24.8
28HAM–24.1
31RUS–24.0
32HAD–24.7
35LEC–25.3
35COL–25.7
37ANT–24.1
43BOR–24.6
43ALB–25.5
44LAW–25.6
45GAS–25.5
48PIA–24.2
52SAI–25.6
58BOR–20.3
58ALO–26.3
58HUL–20.5
59BOR–24.8
59PER–26.0
59ALO–20.2
59ALB–19.7
59HUL–19.9
59OCO–19.9
59LIN–20.2
59COL–21.9
59SAI–19.8
59PIA–31.4
60HAD–19.6
60GAS–19.8
60LEC–34.9
60LAW–19.9
60HAM–31.2
60RUS–35.2
60PIA–20.1
61ANT–26.8
61LEC–20.0
61HAM–24.2
65BOR–22.7
65PER–23.8
65ALO–24.0
65ALB–22.7
65HUL–22.3
65OCO–21.4
65LIN–22.7
65COL–23.3
65SAI–22.1
66HAD–22.3
66GAS–23.3
66ANT–20.7
66LAW–20.3
66HAM–22.5
66RUS–22.5
66PIA–23.4
67BOR–2029.9
67PER–2026.8
67ALO–2024.7
67ALB–2024.1
67HUL–2027.0
67OCO–2025.9
67LIN–2023.0
67COL–2025.8
67SAI–2025.7
68BOR–63.9
68HAD–2156.6
68GAS–2151.5
68PER–65.8
68ANT–2154.1
68ALO–64.9
68ALB–62.2
68HUL–61.9
68LAW–2146.0
68OCO–62.6
68LIN–62.5
68COL–64.4
68HAM–2156.2
68SAI–61.9
68RUS–2158.1
68PIA–2151.4
72RUS–19.7

Yarış kontrol notları

  • Tur 9CezaDRIVE THROUGH PENALTY FOR CAR 11 (PER) - FALSE START - OUT OF POSITION (15:03:08)
  • Tur 34Ceza5 SECOND TIME PENALTY FOR CAR 44 (HAM) - SPEEDING IN THE PIT LANE (15:39:17)
  • Tur 38Ceza5 SECOND TIME PENALTY FOR CAR 63 (RUS) - SPEEDING IN THE PIT LANE (15:43:46)
  • Tur 43Ceza5 SECOND TIME PENALTY FOR CAR 43 (COL) - SPEEDING IN THE PIT LANE (15:49:40)
  • Tur 52Ceza5 SECOND TIME PENALTY FOR CAR 10 (GAS) - SPEEDING IN THE PIT LANE (16:02:16)
  • Tur 54Ceza5 SECOND TIME PENALTY FOR CAR 18 (STR) - TRACK LIMITS
  • Tur 55Ceza5 SECOND TIME PENALTY FOR CAR 81 (PIA) - SPEEDING IN THE PIT LANE (16:06:07)
  • Tur 60Güvenlik aracıSAFETY CAR DEPLOYED
  • Tur 65Güvenlik aracıSAFETY CAR IN THIS LAP
  • Tur 66Güvenlik aracıSAFETY CAR DEPLOYED
  • Tur 68Ceza5 SECOND TIME PENALTY FOR CAR 10 (GAS) - SPEEDING IN THE PIT LANE (16:22:57)
  • Tur 68CezaDRIVE THROUGH PENALTY FOR CAR 63 (RUS) - FAILING TO SERVE TIME PENALTY CORRECTLY
  • Tur 78Ceza10 SECOND TIME PENALTY FOR CAR 27 (HUL) - CAUSING A COLLISION

Hava durumu

  • Hava22.9–24.5 °C
  • Pist28.1–46 °C
  • Nem%62
  • Rüzgâr1 m/s
  • YağışYok