F1 Takvimi
Tur 4 · 2026

Miami Grand Prix'si

Miami · Miami Gardens · United States

1 May Cum – 3 May Paz

Tamamlandı

Program

Saatler seçili saat diliminde gösterilir.

Sonuçlar

Antrenman 1 1 May Cum 19:00

SıraSürücüEn iyi turFarkTur
1LEC Charles LECLERCFerrari1:29.31041
2VER Max VERSTAPPENRed Bull Racing1:29.607+0.29741
3PIA Oscar PIASTRIMcLaren1:29.758+0.44835
4HAM Lewis HAMILTONFerrari1:29.777+0.46735
5ANT Kimi ANTONELLIMercedes1:30.079+0.76924
6RUS George RUSSELLMercedes1:30.100+0.79034
7NOR Lando NORRISMcLaren1:30.208+0.89835
8GAS Pierre GASLYAlpine1:30.587+1.27734
9HAD Isack HADJARRed Bull Racing1:30.873+1.56340
10SAI Carlos SAINZWilliams1:30.930+1.62037
11COL Franco COLAPINTOAlpine1:31.015+1.70533
12ALB Alexander ALBONWilliams1:31.024+1.71439
13BEA Oliver BEARMANHaas F1 Team1:31.091+1.78135
14BOR Gabriel BORTOLETOAudi1:31.111+1.80128
15HUL Nico HULKENBERGAudi1:31.595+2.28533
16OCO Esteban OCONHaas F1 Team1:31.635+2.32536
17LAW Liam LAWSONRacing Bulls1:31.648+2.33841
18PER Sergio PEREZCadillac1:32.047+2.73725
19ALO Fernando ALONSOAston Martin1:32.593+3.28329
20BOT Valtteri BOTTASCadillac1:32.762+3.45233
21LIN Arvid LINDBLADRacing Bulls1:32.862+3.55241
22STR Lance STROLLAston Martin1:32.959+3.64928

Hava durumu

  • Hava29.9–32.1 °C
  • Pist46.1–58 °C
  • Nem%45
  • Rüzgâr2.5 m/s
  • YağışYok

Sprint Sıralama 1 May Cum 23:30

SıraSürücüSQ1SQ2SQ3Tur
1NOR Lando NORRISMcLaren1:28.7231:29.3661:27.86915
2ANT Kimi ANTONELLIMercedes1:29.3121:29.2091:28.09114
3PIA Oscar PIASTRIMcLaren1:29.1691:28.5061:28.10811
4LEC Charles LECLERCFerrari1:28.7331:28.3331:28.23915
5VER Max VERSTAPPENRed Bull Racing1:29.8011:29.0931:28.46112
6RUS George RUSSELLMercedes1:29.6591:28.9031:28.49315
7HAM Lewis HAMILTONFerrari1:29.2551:28.8411:28.61815
8COL Franco COLAPINTOAlpine1:30.3861:29.5271:29.32015
9HAD Isack HADJARRed Bull Racing1:30.3521:29.7501:29.42215
10GAS Pierre GASLYAlpine1:29.9841:29.9731:29.47415
11BOR Gabriel BORTOLETOAudi1:30.5611:29.99412
12HUL Nico HULKENBERGAudi1:30.2701:30.01912
13BEA Oliver BEARMANHaas F1 Team1:30.6141:30.1169
14SAI Carlos SAINZWilliams1:30.9871:30.22412
15LIN Arvid LINDBLADRacing Bulls1:30.8721:30.5739
16LAW Liam LAWSONRacing Bulls1:31.0435
17OCO Esteban OCONHaas F1 Team1:31.2456
18PER Sergio PEREZCadillac1:31.2553
19ALB Alexander ALBONWilliams1:31.3221:30.2166
20BOT Valtteri BOTTASCadillac1:31.8266
NCALO Fernando ALONSOAston Martin1:41.3116

Hava durumu

  • Hava30–31 °C
  • Pist49.1–54 °C
  • Nem%53
  • Rüzgâr3 m/s
  • YağışYok

Sprint 2 May Cmt 19:00

⏱ En hızlı tur NOR Lando NORRIS · 1:31.885 · 10. tur

SıraSürücüTurSüre / FarkPuan
1NOR Lando NORRISMcLaren1929:15.045 ⏱8
2PIA Oscar PIASTRIMcLaren19+3.7667
3LEC Charles LECLERCFerrari19+6.2516
4RUS George RUSSELLMercedes19+12.9515
5VER Max VERSTAPPENRed Bull Racing19+13.6394
6ANT Kimi ANTONELLIMercedes19+13.7773
7HAM Lewis HAMILTONFerrari19+21.6652
8GAS Pierre GASLYAlpine19+30.5251
9HAD Isack HADJARRed Bull Racing19+35.346
10COL Franco COLAPINTOAlpine19+36.970
11OCO Esteban OCONHaas F1 Team19+56.972
12BEA Oliver BEARMANHaas F1 Team19+57.365
13SAI Carlos SAINZWilliams19+58.504
14LAW Liam LAWSONRacing Bulls19+59.358
15ALO Fernando ALONSOAston Martin19+76.067
16PER Sergio PEREZCadillac19+76.691
17STR Lance STROLLAston Martin19+77.626
18ALB Alexander ALBONWilliams19+88.173
19BOT Valtteri BOTTASCadillac19+89.597
DNSHUL Nico HULKENBERGAudi0Başlamadı
DNSLIN Arvid LINDBLADRacing Bulls0Başlamadı
DSQBOR Gabriel BORTOLETOAudi–Diskalifiye

Start grid

Sprint Sıralama sonucuna göre
  1. 1NOR1:27.869
  2. 2ANT1:28.091
  3. 3PIA1:28.108
  4. 4LEC1:28.239
  5. 5VER1:28.461
  6. 6RUS1:28.493
  7. 7HAM1:28.618
  8. 8COL1:29.320
  9. 9HAD1:29.422
  10. 10GAS1:29.474
  11. 11BOR1:29.994
  12. 12HUL1:30.019
  13. 13BEA1:30.116
  14. 14SAI1:30.224
  15. 15LAW1:31.043
  16. 16OCO1:31.245
  17. 17PER1:31.255
  18. 18ALB1:31.322
  19. 19BOT1:31.826
  20. 20ALO1:41.311
  21. 21STR
  22. 22LIN1:30.573

Lastik stratejisi

  • S Yumuşak
  • M Orta
  • H Sert
  • NORM
  • PIAM
  • LECM
  • RUSM
  • VERM
  • ANTM
  • HAMM
  • GASM
  • HADM
  • COLM
  • OCOM
  • BEAM
  • SAIM
  • LAWM
  • ALOS
  • PERH
  • STRS
  • ALBMM
  • BOTH
  • HUL
  • LIN
  • BORM

119

Pit stoplar

1 pit stop
TurSürücüDuruş (s)Pit yolu (s)
13ALB20.640.8

Yarış kontrol notları

  • Tur 19Ceza5 SECOND TIME PENALTY FOR CAR 12 (ANT) - TRACK LIMITS

Hava durumu

  • Hava31.3–32.4 °C
  • Pist44.1–53.4 °C
  • Nem%51
  • Rüzgâr1.9 m/s
  • YağışYok

Sıralama 2 May Cmt 23:00

SıraSürücüQ1Q2Q3Tur
1ANT Kimi ANTONELLIMercedes1:28.6531:28.2891:27.79817
2VER Max VERSTAPPENRed Bull Racing1:29.0991:28.1161:27.96415
3LEC Charles LECLERCFerrari1:28.9381:28.3151:28.14321
4NOR Lando NORRISMcLaren1:29.1831:28.9201:28.18320
5RUS George RUSSELLMercedes1:29.4921:28.4771:28.19718
6HAM Lewis HAMILTONFerrari1:29.4831:28.4771:28.31921
7PIA Oscar PIASTRIMcLaren1:29.9201:28.3321:28.50020
8COL Franco COLAPINTOAlpine1:29.5841:28.9751:28.76219
9GAS Pierre GASLYAlpine1:29.9141:29.0701:28.81020
10HUL Nico HULKENBERGAudi1:29.6451:29.43914
11LAW Liam LAWSONRacing Bulls1:29.5951:29.49914
12BEA Oliver BEARMANHaas F1 Team1:29.3401:29.56712
13SAI Carlos SAINZWilliams1:29.5401:29.56815
14OCO Esteban OCONHaas F1 Team1:29.8381:29.77215
15ALB Alexander ALBONWilliams1:29.7201:29.94615
16LIN Arvid LINDBLADRacing Bulls1:30.1339
17ALO Fernando ALONSOAston Martin1:31.0988
18STR Lance STROLLAston Martin1:31.1649
19BOT Valtteri BOTTASCadillac1:31.6299
20PER Sergio PEREZCadillac1:31.9679
21BOR Gabriel BORTOLETOAudi1:33.7373
NCHAD Isack HADJARRed Bull Racing1:28.9411:28.7890

Hava durumu

  • Hava33.7–34.1 °C
  • Pist49.3–54.2 °C
  • Nem%30
  • Rüzgâr3.8 m/s
  • YağışYok

Yarış 3 May Paz 20:00

⏱ En hızlı tur NOR Lando NORRIS · 1:31.869 · 35. tur

SıraSürücüTurSüre / FarkPuan
1ANT Kimi ANTONELLIMercedes571:33:19.27325
2NOR Lando NORRISMcLaren57+3.264 ⏱18
3PIA Oscar PIASTRIMcLaren57+27.09215
4RUS George RUSSELLMercedes57+43.05112
5VER Max VERSTAPPENRed Bull Racing57+48.94910
6HAM Lewis HAMILTONFerrari57+53.7538
7COL Franco COLAPINTOAlpine57+61.8716
8LEC Charles LECLERCFerrari57+64.2454
9SAI Carlos SAINZWilliams57+82.0722
10ALB Alexander ALBONWilliams57+90.9721
11BEA Oliver BEARMANHaas F1 Team56+1 tur
12BOR Gabriel BORTOLETOAudi56+1 tur
13OCO Esteban OCONHaas F1 Team56+1 tur
14LIN Arvid LINDBLADRacing Bulls56+1 tur
15ALO Fernando ALONSOAston Martin56+1 tur
16PER Sergio PEREZCadillac56+1 tur
17STR Lance STROLLAston Martin56+1 tur
18BOT Valtteri BOTTASCadillac55+2 tur
DNFHUL Nico HULKENBERGAudi7Bitiremedi
DNFLAW Liam LAWSONRacing Bulls6Bitiremedi
DNFGAS Pierre GASLYAlpine4Bitiremedi
DNFHAD Isack HADJARRed Bull Racing4Bitiremedi

Start grid

Sıralama sonucuna göre
  1. 1ANT1:27.798
  2. 2VER1:27.964
  3. 3LEC1:28.143
  4. 4NOR1:28.183
  5. 5RUS1:28.197
  6. 6HAM1:28.319
  7. 7PIA1:28.500
  8. 8COL1:28.762
  9. 9GAS1:28.810
  10. 10HUL1:29.439
  11. 11LAW1:29.499
  12. 12BEA1:29.567
  13. 13SAI1:29.568
  14. 14OCO1:29.772
  15. 15ALB1:29.946
  16. 16LIN1:30.133
  17. 17ALO1:31.098
  18. 18STR1:31.164
  19. 19BOT1:31.629
  20. 20PER1:31.967
  21. 21BOR1:33.737
  22. 22HAD

Lastik stratejisi

  • S Yumuşak
  • M Orta
  • H Sert
  • ANTMH
  • NORMH
  • PIAMH
  • RUSMH
  • VERMH
  • HAMMH
  • COLMH
  • LECMH
  • SAIMH
  • ALBMH
  • BEAMH
  • BORMH
  • OCOMH
  • LINMH
  • ALOMS
  • PERMH
  • STRMSS
  • BOTMSMM
  • HULM
  • LAWM
  • GASM
  • HADH

157

Pit stoplar

22 pit stop
TurSürücüDuruş (s)Pit yolu (s)
1HUL12.733.7
6VER2.422.5
6BOT3.023.5
20RUS–22.0
21LEC3.723.4
21STR2.822.6
21BOT3.323.8
26ANT2.222.1
26BEA4.623.5
27NOR2.822.6
27ALB3.323.0
27HAM3.823.8
28LIN2.522.7
28SAI4.223.6
28PIA3.423.0
29PER–23.2
30BOT–17.1
31OCO3.924.0
31COL2.923.1
32BOR3.124.0
37STR2.822.1
41ALO3.123.2

Yarış kontrol notları

  • Tur 6Güvenlik aracıSAFETY CAR DEPLOYED
  • Tur 11Güvenlik aracıSAFETY CAR IN THIS LAP
  • Tur 30CezaDRIVE THROUGH PENALTY FOR CAR 77 (BOT) - SPEEDING IN THE PIT LANE

Hava durumu

  • Hava26.1–28.1 °C
  • Pist34.7–42.3 °C
  • Nem%69
  • Rüzgâr1.2 m/s
  • YağışVar