F1 Takvimi
Tur 17 · 2026

Singapur Grand Prix'si

Singapore · Marina Bay

9 Eki Cum – 11 Eki Paz

Tamamlandı

Program

Saatler seçili saat diliminde gösterilir.

Sonuçlar

Antrenman 1 9 Eki Cum 11:30

SıraSürücüEn iyi turFarkTur
1RUS George RUSSELLMercedes1:32.27428
2LEC Charles LECLERCFerrari1:32.472+0.19826
3NOR Lando NORRISMcLaren1:32.547+0.27324
4HAM Lewis HAMILTONFerrari1:32.773+0.49926
5PIA Oscar PIASTRIMcLaren1:32.838+0.56427
6VER Max VERSTAPPENRed Bull Racing1:33.006+0.73222
7ANT Kimi ANTONELLIMercedes1:33.525+1.25128
8HAD Isack HADJARRed Bull Racing1:33.723+1.44927
9GAS Pierre GASLYAlpine1:34.038+1.76426
10LAW Liam LAWSONRacing Bulls1:34.155+1.88125
11BEA Oliver BEARMANHaas F1 Team1:34.331+2.05729
12LIN Arvid LINDBLADRacing Bulls1:34.476+2.20227
13OCO Esteban OCONHaas F1 Team1:34.481+2.20725
14ALO Fernando ALONSOAston Martin1:34.495+2.22127
15SAI Carlos SAINZWilliams1:34.651+2.37731
16BOR Gabriel BORTOLETOAudi1:34.736+2.46225
17ALB Alexander ALBONWilliams1:34.805+2.53130
18HUL Nico HULKENBERGAudi1:34.884+2.61016
19COL Franco COLAPINTOAlpine1:34.983+2.70927
20STR Lance STROLLAston Martin1:35.268+2.99426
21PER Sergio PEREZCadillac1:35.299+3.02521
22BOT Valtteri BOTTASCadillac1:35.620+3.34625

Yarış kontrol notları

  • Sanal güvenlik aracıVSC DEPLOYED
  • Sanal güvenlik aracıVSC ENDING

Hava durumu

  • Hava31.9–32.5 °C
  • Pist0–53.1 °C
  • Nem%64
  • Rüzgâr1.9 m/s
  • YağışYok

Sprint Sıralama 9 Eki Cum 15:30

SıraSürücüSQ1SQ2SQ3Tur
1VER Max VERSTAPPENRed Bull Racing1:33.4771:32.7011:31.15615
2RUS George RUSSELLMercedes1:33.5731:32.6141:31.27621
3LEC Charles LECLERCFerrari1:33.4951:32.2461:31.39919
4PIA Oscar PIASTRIMcLaren1:34.2771:33.1061:31.45419
5NOR Lando NORRISMcLaren1:34.2571:32.5721:31.58715
6HAM Lewis HAMILTONFerrari1:33.7481:32.5621:31.70214
7ANT Kimi ANTONELLIMercedes1:34.3921:32.9981:31.84920
8LAW Liam LAWSONRacing Bulls1:34.8551:33.1331:32.34115
DNFHAD Isack HADJARRed Bull RacingBitiremedi15
DNFGAS Pierre GASLYAlpineBitiremedi15
11COL Franco COLAPINTOAlpine1:35.0481:33.24912
12HUL Nico HULKENBERGAudi1:34.1281:33.42014
13BEA Oliver BEARMANHaas F1 Team1:34.9501:33.42312
14BOR Gabriel BORTOLETOAudi1:34.6901:33.46614
15ALO Fernando ALONSOAston Martin1:34.9601:33.73412
16OCO Esteban OCONHaas F1 Team1:35.0041:34.36812
17LIN Arvid LINDBLADRacing Bulls1:35.1366
18STR Lance STROLLAston Martin1:35.6626
19ALB Alexander ALBONWilliams1:36.1307
20PER Sergio PEREZCadillac1:36.7608
21BOT Valtteri BOTTASCadillac1:36.8689
22SAI Carlos SAINZWilliams1:37.3767

Yarış kontrol notları

  • Kırmızı bayrakRED FLAG

Hava durumu

  • Hava30.1–30.5 °C
  • Pist0–45.3 °C
  • Nem%77
  • Rüzgâr1.1 m/s
  • YağışYok

Sprint 10 Eki Cmt 12:00

⏱ En hızlı tur HAM Lewis HAMILTON · 1:45.457 · 20. tur

SıraSürücüTurSüre / FarkPuan
1VER Max VERSTAPPENRed Bull Racing2039:48.1628
2HAM Lewis HAMILTONFerrari20+2.591 ⏱7
3LEC Charles LECLERCFerrari20+16.8716
4ANT Kimi ANTONELLIMercedes20+17.2385
5LAW Liam LAWSONRacing Bulls20+20.6324
6BEA Oliver BEARMANHaas F1 Team20+24.3213
7HUL Nico HULKENBERGAudi20+27.5252
8NOR Lando NORRISMcLaren20+28.2721
9GAS Pierre GASLYAlpine20+36.220
10OCO Esteban OCONHaas F1 Team20+37.640
11ALO Fernando ALONSOAston Martin20+50.464
12SAI Carlos SAINZWilliams20+52.467
13LIN Arvid LINDBLADRacing Bulls20+55.792
DNFPIA Oscar PIASTRIMcLaren19Bitiremedi
DNFALB Alexander ALBONWilliams14Bitiremedi
DNFBOR Gabriel BORTOLETOAudi6Bitiremedi
DNFBOT Valtteri BOTTASCadillac6Bitiremedi
DNFHAD Isack HADJARRed Bull Racing2Bitiremedi
DNFCOL Franco COLAPINTOAlpine2Bitiremedi
DNFRUS George RUSSELLMercedes1Bitiremedi
DNFPER Sergio PEREZCadillac1Bitiremedi
DNFSTR Lance STROLLAston Martin0Bitiremedi

Start grid

Sprint Sıralama sonucuna göre
  1. 1VER1:31.156
  2. 2RUS1:31.276
  3. 3LEC1:31.399
  4. 4PIA1:31.454
  5. 5NOR1:31.587
  6. 6HAM1:31.702
  7. 7ANT1:31.849
  8. 8LAW1:32.341
  9. 9HAD
  10. 10GAS
  11. 11COL1:33.249
  12. 12HUL1:33.420
  13. 13BEA1:33.423
  14. 14BOR1:33.466
  15. 15ALO1:33.734
  16. 16OCO1:34.368
  17. 17LIN1:35.136
  18. 18STR1:35.662
  19. 19ALB1:36.130
  20. 20PER1:36.760
  21. 21BOT1:36.868
  22. 22SAI1:37.376

Lastik stratejisi

  • I Ara
  • VERII
  • HAMII
  • LECII
  • ANTII
  • LAWII
  • BEAII
  • HULII
  • NORII
  • GASII
  • OCOII
  • ALOII
  • SAIII
  • LINII
  • PIAII
  • ALBIII
  • BORII
  • BOTII
  • HADI
  • COLI
  • RUS
  • PER
  • STR

120

Pit stoplar

54 pit stop
TurSürücüDuruş (s)Pit yolu (s)
2NOR–18.4
2VER–18.5
2BOR–18.4
2HAD–18.7
2GAS–19.1
2ANT–18.5
2ALO–18.2
2LEC–18.4
2ALB–18.3
2HUL–18.4
2LAW–18.6
2OCO–18.3
2LIN–18.4
2COL–18.9
2HAM–18.4
2SAI–19.5
2BOT–18.4
2PIA–18.3
2BEA–19.2
3NOR–20.0
3VER–19.2
3BOR–18.4
3GAS–20.1
3ANT–19.8
3ALO–18.2
3LEC–19.4
3ALB–18.3
3HUL–18.4
3LAW–20.2
3OCO–18.3
3LIN–18.3
3HAM–19.3
3SAI–19.5
3BOT–18.4
3PIA–19.4
3BEA–19.9
4NOR–24.3
4VER–22.9
4BOR–33.1
4GAS–25.9
4ANT–25.5
4ALO–32.1
4LEC–24.7
4ALB–34.7
4HUL–29.4
4LAW–25.5
4OCO–32.3
4LIN–31.2
4HAM–23.3
4SAI–35.5
4BOT–35.4
4PIA–23.7
4BEA–27.0
6ALB–45.8

Yarış kontrol notları

  • Tur 2Güvenlik aracıSAFETY CAR DEPLOYED
  • Tur 6Güvenlik aracıSAFETY CAR IN THIS LAP

Hava durumu

  • Hava29.3–30.7 °C
  • Pist39.5–44.5 °C
  • Nem%83
  • Rüzgâr2 m/s
  • YağışVar

Sıralama 10 Eki Cmt 16:00

SıraSürücüQ1Q2Q3Tur
1VER Max VERSTAPPENRed Bull Racing1:33.2411:31.6391:31.37315
2LEC Charles LECLERCFerrari1:32.7741:31.9531:31.42725
3HAM Lewis HAMILTONFerrari1:32.4291:31.5291:31.49625
4ANT Kimi ANTONELLIMercedes1:33.6011:32.0791:31.56223
5NOR Lando NORRISMcLaren1:32.7751:31.8951:31.71224
6RUS George RUSSELLMercedes1:33.6171:32.2121:31.74723
7PIA Oscar PIASTRIMcLaren1:33.0761:32.2451:31.86022
8GAS Pierre GASLYAlpine1:33.1821:32.6021:32.22522
9LAW Liam LAWSONRacing Bulls1:32.8851:32.3191:32.36921
10LIN Arvid LINDBLADRacing Bulls1:33.2881:32.4981:32.78121
11HUL Nico HULKENBERGAudi1:33.1471:32.78419
12BEA Oliver BEARMANHaas F1 Team1:33.3561:32.90812
13OCO Esteban OCONHaas F1 Team1:33.8031:33.32315
14SAI Carlos SAINZWilliams1:33.7741:33.52615
15BOR Gabriel BORTOLETOAudi1:34.1691:33.65819
16COL Franco COLAPINTOAlpine1:33.2611:33.78714
17ALO Fernando ALONSOAston Martin1:34.2239
18ALB Alexander ALBONWilliams1:34.28910
19STR Lance STROLLAston Martin1:34.9468
20PER Sergio PEREZCadillac1:35.1238
21BOT Valtteri BOTTASCadillac1:35.98410
NCHAD Isack HADJARRed Bull Racing3

Hava durumu

  • Hava29.6–29.9 °C
  • Pist38.8–42.4 °C
  • Nem%76
  • Rüzgâr1.6 m/s
  • YağışYok

Yarış 11 Eki Paz 15:00

⏱ En hızlı tur LEC Charles LECLERC · 1:35.202 · 41. tur

SıraSürücüTurSüre / FarkPuan
1VER Max VERSTAPPENRed Bull Racing621:42:00.78525
2LEC Charles LECLERCFerrari62+7.335 ⏱18
3ANT Kimi ANTONELLIMercedes62+24.57315
4NOR Lando NORRISMcLaren62+40.50612
5PIA Oscar PIASTRIMcLaren62+49.64410
6HAM Lewis HAMILTONFerrari62+53.1888
7LAW Liam LAWSONRacing Bulls62+81.6666
8HUL Nico HULKENBERGAudi62+83.3864
9RUS George RUSSELLMercedes62+84.6772
10HAD Isack HADJARRed Bull Racing62+90.8621
11GAS Pierre GASLYAlpine61+1 tur
12BEA Oliver BEARMANHaas F1 Team61+1 tur
13OCO Esteban OCONHaas F1 Team61+1 tur
14SAI Carlos SAINZWilliams61+1 tur
15LIN Arvid LINDBLADRacing Bulls61+1 tur
16ALO Fernando ALONSOAston Martin61+1 tur
17PER Sergio PEREZCadillac60+2 tur
DNFALB Alexander ALBONWilliams59Bitiremedi
19BOT Valtteri BOTTASCadillac59+3 tur
DNFSTR Lance STROLLAston Martin36Bitiremedi
DNFCOL Franco COLAPINTOAlpine29Bitiremedi
DNFBOR Gabriel BORTOLETOAudi7Bitiremedi

Start grid

Sıralama sonucuna göre
  1. 1VER1:31.373
  2. 2LEC1:31.427
  3. 3HAM1:31.496
  4. 4ANT1:31.562
  5. 5NOR1:31.712
  6. 6PIA1:31.860
  7. 7GAS1:32.225
  8. 8LAW1:32.369
  9. 9LIN1:32.781
  10. 10HUL1:32.784
  11. 11BEA1:32.908
  12. 12OCO1:33.323
  13. 13SAI1:33.526
  14. 14BOR1:33.658
  15. 15COL1:33.787
  16. 16ALB1:34.289
  17. 17PER1:35.123
  18. 18BOT1:35.984
  19. 19RUS1:31.747
  20. 20ALO1:34.223
  21. 21STR1:34.946
  22. 22HAD

Lastik stratejisi

  • S Yumuşak
  • M Orta
  • VERSM
  • LECSMS
  • ANTSMS
  • NORSM
  • PIASMS
  • HAMMS
  • LAWSM
  • HULMS
  • RUSMS
  • HADS
  • GASMS
  • BEASM
  • OCOSM
  • SAISM
  • LINMS
  • ALOM
  • PERSMS
  • ALBMSS
  • BOTMS
  • STRM
  • COLM
  • BORM

162

Pit stoplar

25 pit stop
TurSürücüDuruş (s)Pit yolu (s)
18HAM–24.0
21PER–25.2
22ALB–24.0
23ANT–24.1
24LEC–24.6
26STR–23.6
26LIN–24.3
28OCO–24.9
28BOT–29.2
29GAS–24.5
30HUL–24.3
31LAW–24.6
31SAI–24.2
32NOR–23.9
32VER–23.6
33HAD–24.5
33PIA–25.7
33BEA–24.8
35ALO–24.3
37ALB–25.8
38PER–24.8
39ANT–23.5
39LEC–24.1
39RUS–23.6
41PIA–24.0

Yarış kontrol notları

  • Tur 8Sanal güvenlik aracıVSC DEPLOYED
  • Tur 9Sanal güvenlik aracıVSC ENDING
  • Tur 39Sanal güvenlik aracıVSC DEPLOYED
  • Tur 40Sanal güvenlik aracıVSC ENDING

Hava durumu

  • Hava30.1–30.7 °C
  • Pist41.1–45.2 °C
  • Nem%73
  • Rüzgâr1.2 m/s
  • YağışYok